• Prawda o obróbce strumieniowo-ściernej

Prawda w liczbach

Prawda jest taka, że firma OMAX osiągnęła nowy poziom szybkości i efektywności obróbki strumieniowo-ściernej. Dzięki połączeniu precyzyjnych podzespołów, zaawansowanej technologicznie pompy i innowacyjnego oprogramowania stworzyliśmy najbardziej wszechstronną technologię dostępną obecnie dla branży produkcyjnej.

Pressure Guage

0

niższe
ciśnienie wyjściowe
Speed

0

szybsza
obróbka elementów
Abrasive

0

mniejsze
zużycie ścierniwa
na element
Efficiency

0

wyższa
efektywność pompy

Sekret tkwi w naszym doświadczeniu

Dzięki wyższej efektywności, lepszej sprawności i większej szybkości cięcia technologia obróbki strumieniowo-ściernej stosowana przez firmę OMAX pozwala naszym klientom wyprzedzić konkurencję, rozwijać działalność i zwiększyć zyski.

System

Wykorzystaj maksymalnie swoje zdolności produkcyjne dzięki precyzyjnie dostrojonej maszynie, w której połączono zaawansowaną technologicznie pompę i efektywne oprogramowanie w sposób niespotykany w branży.

Pompy

Nasza zaawansowana technologicznie pompa EnduroMAX zapewnia 30% więcej mocy w dyszy niż pompy wspomagające. Ta dodatkowa moc oznacza szybszą obróbkę części przy niższych kosztach.
Czytaj więcej

Oprogramowanie

Nasze łatwe w obsłudze oprogramowanie Intelli-MAX pozwala programować procesy obróbki z błyskawiczną szybkością, zapewniając wyjątkowe możliwości i efektywność. Precyzyjne prowadzenie narzędzia podczas obróbki i najwyższa w branży szybkość pozwalają zoptymalizować proces obróbki elementów i zwiększyć produktywność.
Czytaj więcej

Prawdę poznasz po efektach

Byłem pod wrażeniem pompy z napędem bezpośrednim i jej sprawności elektrycznej w porównaniu z pompami wzmacniacza ciśnienia.

Steve Brydge, właściciel firmy BrydgeWorks

Wiele elementów i podzespołów udaje się nam obrobić 200% szybciej, odkąd mamy maszynę firmy OMAX.

Peter Hotkowski, Asterisk, Inc.

To niezwykle sprawne energetycznie urządzenie cechuje się dodatkowo niską szkodliwością dla środowiska. Podczas obróbki nie powstaje dym ani toksyczne opary.

David Durgin, właściciel firmy Mainly Metals.

Stosując technikę obróbki strumieniowo-ściernej możemy obrobić wszystkie 1500 części regeneratora w ciągu 80 godzin, zamiast w ciągu 80 dni, jak było to wcześniej, przy użyciu tradycyjnych urządzeń obróbkowych.

Randy Thompson, dyrektor działu operacyjnego Pal Con, Ltd.

Zamów bezpłatną próbkę.

Prześlij nam rysunki, przekonasz się, że warto.

Wypełnij poniższy formularz:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Omax Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.