Protomax

Pierwszy wysokowydajny, osobisty waterjet.
Zadaj pytanie odnośnie maszyny protomax Podaj poprawne dane! Za mało! Min 6 znaków!
Podaj poprawny adres e-mail.
Podaj poprawny numer telefonu. Za mało! Min 9 znaków
Podaj treść wiadomości.

Zgoda wymagana.

Tnie praktycznie wszystko. Odkryj nieskończone możliwości.

Kompaktowa konstrukcja z jakością maszyny fabrycznej.

 • Mocny
  Zaawansowane oprogramowanie pracujące w parze z pompą budjącą ciśnienie ponad 2000bar z napędem bezpośrednim, skutkuje najwydajnieszym abradżetem w swojej kategorii. Tnie praktycznie każdy materiał o grubości do 25 mm. Idealny do lekkich zastosowań komercyjnych i instytucji edukacyjnych, gdzie czas cięcia ma znaczenie.
 • Zaprojektowany, aby pasował do Twojej przestrzeni
  Urządzenie ProtoMAX łączy elementy tnące i pompę zajmując małą powierzchnię, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych warsztatów mechanicznych, pomieszczeń producenta i warsztatów szkoleniowych. Kółka umożliwiają łatwe ustawienie urządzenia.
 • Rozpocznij cięcie części od razu
  Nasze zaawansowane oprogramowanie ułatwia konwersję rysunków na ścieżki cięcia. Ustawienie maszyny do cięcia i założenie materiału do cięcia jest szybkie i proste.
 • Łatwa instalacja
  Zamocowane kółka umożliwiają łatwe przesuwanie ProtoMAXa. Nie wymaga specjalnego gniazda 400V, pracuje na domowym napięciu 230V (z podwyższonym poborem prądu). Usprawniliśmy go tak, aby zminimalizować czynności i czas potrzebny do cięcia. Zobacz nasze filmy w sieci które pomogą przejść przez cały proces.

 

Czytaj pełny opis